Miał być rzepak… ale przespałyśmy. Szukając miejsca na sesję portretową trafiłyśmy na to przepiękne pole maków – chyba nawet lepiej! Z radością prezentuję kilka zdjęć Jagody z ciepłego czerwcowego wieczoru. I zapraszam przed obiektyw – sesje też czasem robię 🙂
fot. Angelika Dejewska / AngelaPlichFoto.pl




