Sesja Jagody w makach

Miał być rzepak… ale przespałyśmy. Szukając miejsca na sesję portretową trafiłyśmy na to przepiękne pole maków – chyba nawet lepiej! Z radością prezentuję kilka zdjęć Jagody z ciepłego czerwcowego wieczoru. I zapraszam przed obiektyw – sesje też czasem robię 🙂

fot. Angelika Dejewska / AngelaPlichFoto.pl

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top