Zapraszam do obejrzenia fotorelacji z koncertu Kasi Moś w Toruniu w ramach Funduszowego Maja. Z tej okazji Kasia przygotowała występ „Europejskie Brzmienia”. Koncert odbył się w Auli UMK w Toruniu na zaproszenie Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego Pana Piotra Całbeckiego.
Zdjęcia na zlecenie województwa Kujawsko-Pomorskie
fot. Angelika Dejewska / AngelaPlichFoto.pl




