Kasia Moś z Europejskimi Brzmieniami

Zapraszam do obejrzenia fotorelacji z koncertu Kasi Moś w Toruniu w ramach Funduszowego Maja. Z tej okazji Kasia przygotowała występ „Europejskie Brzmienia”. Koncert odbył się w Auli UMK w Toruniu na zaproszenie Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego Pana Piotra Całbeckiego.

Zdjęcia na zlecenie województwa Kujawsko-Pomorskie

fot. Angelika Dejewska / AngelaPlichFoto.pl

« z 2 »

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top